Кілька слів про нас

Львівський бухгалтер

Залиш собі тільки те,що можеш зробити краще за інших!

Львівський Бухгалтер – бухгалтерська аутсорсингова компанія Львова, що спеціалізується на наданні високоякісних бухгалтерських послуг для малого і мікробізнесу.

Бухгалтерські послуги

Працюємо на ринку надання бухгалтерських послуг з 2016 року. Маємо великий досвід у наданні високоякісних бухгалтерських послуги на дистанційній основі. Зможемо легко перейняти на себе всі бухгалтреські і суміжні до нихпитання і звільнити Ваш час для зосередження виключно на бізнесі. Якщо Ваша ціль це якісний бухгалтерський облік без зайвих слів, тоді зможемо бути корисними для Вас!

Так само як Ви обираєте нас, так і Ми обираємо клієнтів. Ми визначили для себе свою нішу в бізнесі і працюємо та розвиваємось строго за баченням нашої компанії. Тому для своїх клієнтів Ми – це висококласні спеціалісти, котрі в змозі вирішити будь- які поставлені завдання в найкоротші терміни і з мінімальним залученням клієнта.

*Підприємства ІТ сфери бізнесу ( ТзОВ + ФОПи – наймані працівники (без обмежень в кількості));                                                      *ТзОВ (з кількістю найманих працівників до 20);                                    *ФОПи (з кількістю найманих працівників до 20);                            *ФОПи  фрілансери     

Безкоштовна консультація

Залишіть заявку

Щоб дізнатись більше про можливості оптимізації ведення бухгалтерського обліку

Догори